VLASY

Neohodnoceno

Prostředky zkombinované v této kúře dokážou velmi dobře posílit růst vlasů i nehtů a také zlepšit jejich stav – zesílení vlasové struktury / vypadávání vlasů / lesk.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
2 903 Kč / ks
VLASY
Neohodnoceno

Prostředky zkombinované v této kúře dokážou velmi dobře posílit růst vlasů i nehtů a také zlepšit jejich stav. Mají ozdravující i vyživující účinky a jsou vhodné také k dlouhodobému užívání pro zachování krásných a zdravých vlasů. Olej Sacha Inchi lze navíc použít i jako balzám na vlasy, stejně tak jako odvar z andské Obří přesličky.

 

PRODUKTY V BALÍČKU:

1x Aguaje / extrakt

2x Obří přeslička / byl. Směs

3x Sacha Inchi / olej

3x Lucuma / superpotravina

 

DÉLKA KÚRY: 1,5 MĚSÍCE

 

Dávkování produktů:

Aguaje - 2x8 kapek denně

Obří přeslička - 2x denně šálek

Sacha Inchi - 1 lžíce denně

Lucuma - 1 lžička denně

 

Upozornění: Plody palmy aquaje nejsou vhodné pro ty, kteří prodělali nebo mají nádorové onemocnění nebo onemocnění způsobené degenerací buněk. Aguaje může vyvolat silnější či častější menstruaci. Nedoporučujeme užívat ve velkém množství mužům kvůli obsahu látek velmi podobným ženským hormonům. Všeobecné údaje: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

 

Všechny uvedené texty mají výhradně informativní charakter a slouží k obecně popisným a vzdělávacím potřebám.

 

Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: