Dračí krev 55 ml

Neohodnoceno

"S dračí silou proti virům"

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
260 Kč / ks 472,73 Kč / 100 ml
Dračí krev 55 ml
Neohodnoceno
draci krev 55ml superpotravina1
Tip

Dračí krev 55ml

"S dračí silou proti virům"

SUPERPOTRAVINA - přírodní kapky obsahující maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri, Inca Botanica

Superpotravina Dračí krev obsahuje:

100% pryskyřice Sangre de Drago (Croton lechleri Muell.Arg. - Resina)

Účinky Dračí krve: Dračí krev je jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě. Bližší informace naleznete v níže uvedených videích.

Dračí krev - 1. část

Dračí krev - 2. část

Dračí krev - 3. část

Dračí krev - 4. část

Dračí krev a děti

Dávkování a způsob použití superpotraviny Dračí krev:

Vnitřní užívání: Surovina pro individuální užití. 5 kapek rozpuštěných v malém množství vody 3x denně, po 3 dnech zvýšit na 6 kapek 3x denně, postupně zvyšovat maximálně až na 10 kapek 3x denně. Nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.

Kosmetické účely: Odstraňuje z pleti nerovnosti po akné, hojí jizvičky, uhlazuje vrásky. Stačí nanést kapku na postižené místo na pleti, jemně rozetřít, nechat zaschnout. Před použitím protřepat.

Vnější potírání: Nanést kapku na záda ruky, rychlým třením vytvořit světlou pěnu a tu natřít v malém množství přímo na nebo do rány. Před použitím protřepat.

Upozornění:

Výrobek není náhradou pestré stravy ani předepsané medikace. Užívání není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Skladování: Uchovávat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Otevřenou lahvičku je nutno čas od času protřepat a při dlouhodobém skladování neotevřených lahviček je nutné udělat s nimi totéž. Jinak má přírodní sediment tendenci klesat na dno a tam tuhnout.

Objem: 50ml

Výrobce: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 Vyrobeno v ČR

Země původu: Peru, Bolívie

Více informací o tomto úžasném produktu Vám rádi poskytneme mailem nebo telefonicky, příp. v našem katalogu produktů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: