Rosas

Neohodnoceno

Šamanská esence z růží

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
350 Kč / ks 875 Kč / 100 ml
Rosas
Neohodnoceno

ROSAS - velejemná esence růže a speciální kombinace rostlin.

Tato esence je především harmonizačním prostředkem na více úrovních pro rozmanité užití. Esence svoji feminní složkou energie a vůně působí na vyvážení citů, jemně harmonizuje vyšší centra vědomí,pomáhá celkovému uvolnění ,posílení harmonie a lásky. Tato esence poskytuje rovněž záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí (aury) jednotlivců, snímání bloků a nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě, čištění prostoru, amuletů a vzácných kamenů. Rosas je vhodným společníkem také při četbě duchovních témat a relaxaci. Esence Rosas navazuje svoji podstatou na předešlé esence a je vhodná jako závěrečná. Směs rostlin ve velejemném alkoholu je harmonizována speciálními kameny pro dosažení vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize. 100%přírodní výrobek.

INDIÁNSKÁ TRADICE

Šamanské esence vycházejí z původních tradic amazonských indiánů, jejich Kosmovize a systému léčitelství. Tyto esence mistrovských bylin jsou vyrobeny dle původních znalostí šamanů Amazonie i horských Mistrů And. Šamani indiánských kmenů požívají od dávných dob sílu rostlin a jejich extraktů ke své práci a dle staré kosmovize pracuji se spiritem posvátných rostlin. V původních kulturách a etnikách Amazonie se alkoholové esence stromů a rostlin úžívali potíráním a rostřikem, zejména na ochranu a očistu při šamanských obřadech, očistu prostoru, energetických polí,rituálních předmětů a kamenů. Aromaterapeutické vlastnosti jsou důležitou složkou esencí uvolnující mysl. Každá esence, díky svému složení a specifickému aroma představuje propojení do určité sféry indiánské Kosmovize i posvátných míst. Esence kvalitních peruánských rostlin jsou 100% přírodní a jsou ručně artesanálně připravovány spolu s vzácnými kameny pro nabití a harmonizaci.

Díky této staré indiánské moudrosti můžeme dnes efektivně využít sílu esencí rostlin k mnoha činnostem: - šamanské rituály - čištění prostoru, kamenů a předmětů - harmonizace vědomí - uvolnění bloků - smazání energ. otisků předmětů - uvolnění od psychické zátěže - aromaterapii

Již ve starověku byla Růže symbolem lásky. Je považována za skvělý generátor štěstí a zdraví. Je také spojena s velkou čistotou a schopností milovat bezpodmínečně; je schopna v nás vytvořit pocity míru, harmonie a lásky.
Růžová voda je také ideální pro odpočinek, lepší spánek, nebo pro zbavení se břemene. Je také vhodná proti smutku, depresi a melancholii.

Výrobce: Kášterní officina s.r.o. podle receptury Martina Pávka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: