RAKOVINA KŮŽE

Neohodnoceno

Náš fytomedicínský protokol využívá významné inhibitory nádorového bujení - rakoviny kůže / melanom / bazaliom / spinaliom.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
1 510 Kč / ks
RAKOVINA KŮŽE
Neohodnoceno

Rakovina kůže vzniká například při nadměrném opalování či nepravidelnými kožními znaménky a eskaluje až po agresivní melanomy. Náš fytomedicínský protokol využívá pryskyřici kopaiba a kůru stromu Chuchuhuasi, které obsahují karyofylen a maytansin – významné inhibitory nádorového bujení.

 

PRODUKTY V BALÍČKU:

2x Copaiba / superpotř.

2x Chuchuhuasi / extrakt

1x Dračí krev 55ml/superpotr.

 

DÉLKA KÚRY: 2 MĚSÍCÍ (OPAKOVAT do doléčení)

 

Dávkování produktů:

Kopaiba - 3x4/2x8 kapek denně

Chuchuhuasi - 3x10 kapek denně

Dračí krev - 2x10 kapek denně

 

Poznámka: Významnou prevencí proti vzniku rakoviny kůže je užívání Macy ve formě extraktu nebo prášku, konzumace a potírání olejem Sacha Inchi a konzumace Lucumy, Camu Camu a Vilcacory.

 

Všeobecné údaje: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky. Všechny uvedené texty mají výhradně informativní charakter a slouží k obecně popisným a vzdělávacím potřebám.

 

Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: