PSYCHICKÉ PROBLÉMY - děti

Neohodnoceno

Léčebná kúra obsahuje Andskou léčivku Marco, která odstraňuje poruchy soustředění a Macu, která celkově optimalizuje činnost mozku a posiluje neurony - poruchy pozornosti / úzkost / bezdůvodné panické ataky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
880 Kč / ks
PSYCHICKÉ PROBLÉMY - děti
Neohodnoceno

Příčinou nárůstu psychických problémů u dětí jsou nejen psychologické faktory, ale také vysoké znečištění životního prostředí – jejich intoxikace různými typy jedů, které pronikají do organismu a mění činnost nervového systému. Andská léčivka Marco odstraňuje poruchy soustředění a Maca celkově optimalizuje činnost mozku a posiluje neurony.

 

PRODUKTY V BALÍČKU:

1x Marco / extrakt

1x Maca černá / extrakt

 

DÉLKA KÚRY: 2 MĚSÍCE

 

Dávkování produktů:

 

Děti do 7 let:

Marco - 2x2-3 kapky denně

Maca černá - 2x2-3 kapky denně

 

Děti od 7 do 15 let:

Marco - 2x4-5 kapek denně

Maca černá - 2x4-5 kapek denně

 

Všeobecné údaje: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky. Všechny uvedené texty mají výhradně informativní charakter a slouží k obecně popisným a vzdělávacím potřebám.

 

Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: