Pachamama

Neohodnoceno

šamanská esence z 22 posvátných bylin z Amazonie

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
350 Kč / ks 875 Kč / 100 ml
Pachamama
Neohodnoceno

PACHAMAMA 22 posvátných bylin z Amazonie

Prvotřídní esence vycházející z původních starých tradic amazonských šamanů. Kombinace speciálních pralesních, amazonských rostlin a bylin And dává esenci vyjímečně silné očistné, ,ochranné aharmonizační  vlastnosti. Díky speciálně vybranému spektru rozličných posvátných rostlin, bylin a listů působí esence pachamama na všech energetických centrech a rovinách vědomí, a tím slouží ke komplexní a rozmanité práci.  Tato esence poskytuje speciální záštitu při šamanských rituálech, meditačních praktikách, čištění energetických polí (aury) jednotlivců,  snímání bloků a  nežádoucích vibračních otisků, uvolnění od napětí a očistě, čištění prostoru, amuletů a vzácných kamenů. Esence díky svým aromaterapeutickým vlastnostem rostlin silně harmonizuje vědomí. Směs rostlin ve velejemném alkoholu je harmonizována speciálními kameny pro dosažení vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize. Kvality esence jsou využívány v práci s amazonskými šamany. Tato esence reprezentuje spojení s nitrem pralesa, duchem rostlin a duchem Země Pachamama. 100%přírodní výrobek.

 

 

U našich klientů je tato šamanská esence jetéž s oblibou používána jako lahodná a osvěžující toaletní či kolínská voda oblíbená, či dokonce jako parfém.

 

INDIÁNSKÁ TRADICE

Šamanské esence vycházejí z původních tradic amazonských indiánů, jejich Kosmovize a systému léčitelství. Tyto esence mistrovských bylin jsou vyrobeny dle původních znalostí šamanů Amazonie i horských Mistrů And.  Šamani indiánských kmenů požívají od dávných dob sílu rostlin a jejich extraktů ke své práci a dle staré kosmovize pracuji se spiritem posvátných rostlin. V původních kulturách a etnikách Amazonie se alkoholové esence stromů a rostlin úžívali potíráním a rostřikem, zejména na ochranu a očistu při šamanských obřadech, očistu prostoru, energetických polí,rituálních předmětů a kamenů.  Aromaterapeutické vlastnosti jsou důležitou složkou esencí uvolnující mysl. Každá esence, díky svému složení a specifickému aroma představuje propojení do určité sféry indiánské Kosmovize i posvátných míst. Esence kvalitních peruánských rostlin jsou 100% přírodní a jsou ručně artesanálně připravovány spolu s vzácnými kameny pro nabití a harmonizaci.

Díky této staré indiánské moudrosti můžeme dnes efektivně využít sílu esencí rostlin k mnoha činnostem:    

  • - šamanské rituály
  • - čištění prostoru, kamenů a předmětů
  • - harmonizace vědomí
  • - uvolnění bloků
  • - smazání energ. otisků předmětů
  • - uvolnění od psychické zátěže
  • - aromaterapii

 

Výrobce: Kášterní officina s.r.o. podle receptury Martina Pávka 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: