LEDVINY

Neohodnoceno

Tato léčebná kúra je schopna obnovit a znovu nastartovat správnou funkci ledvin a to jejich vyčištěním i revitalizací - selhání ledvin / pročištění močových cest / detoxikace

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
3 345 Kč / ks
LEDVINY
Neohodnoceno

Ledviny trpí především intoxikací organismu různými škodlivými látkami, včetně dlouhodobého užívání léků a zánětů infekčního či neinfekčního původu. Na ledviny si musíte dát zvýšený pozor především trpíte-li cukrovkou nebo máte vysoký krevní tlak. Naše prostředky jsou schopny obnovit a znovu nastartovat správnou funkci ledvin a to jejich vyčištěním i revitalizací.

 

PRODUKTY V BALÍČKU:

2x Písečný květ / bylinná směs

2x Florapiedra / extrakt

4x Sacha Inchi / olej

 

DÉLKA KÚRY: 2 MĚSÍCE

 

Dávkování produktů:

Písečný květ - 2 šálky denně

Florapiedra - 2x10 kapek denně

Sacha Inchi - 1 lžíce denně

 

Všeobecné údaje: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky. Všechny uvedené texty mají výhradně informativní charakter a slouží k obecně popisným a vzdělávacím potřebám.

 

Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: