Flores

Neohodnoceno

Okouzlující esence tropických květů

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
350 Kč / ks 875 Kč / 100 ml
Flores
Neohodnoceno

FLORES

Okouzlující esence tropických květů

 

Flores je speciální esence vycházející ze stovky let staré tradice " květinových vod ", které sloužili mužům i ženám jako terapie vůněmi květin, osvěžení i harmonizaci.

 

 Flores je speciální čistě přírodní esence květů a nejlepších květinových silic speciálni receptury, disponuje silnými afrodisiakálními účinky, na psychické úrovní uklidňuje nervový systém, mírní napětí a odbourává stres. Řadí se k esencíálním vůním tónům srdce a svou podstatou pomáhá otevření srdce jako jarnípaprsky slunce. Esence Flores čistí myšlenky, je výtečná pro zklidnění spánku, pro nalezení ztracené rovnováhy. Používá se jako pomoc od jemného neklidu, nervozity, přes nervové přetížení. Flores jemně prohřívá energií Jara a rozkvětu.

Flores je šamanská esence pro ochranu a očistu energetických polí, prostoru, amuletů a vás samých. Je vhodným aromaterapeutickým pomocníkem k meditacím, rituálům i každodením činnostem. Ať vás objímá harmonie tropických květů.

 

INDIÁNSKÁ TRADICE

Šamanské esence vycházejí z původních tradic amazonských indiánů, jejich Kosmovize a systému léčitelství. Tyto esence mistrovských bylin jsou vyrobeny dle původních znalostí šamanů Amazonie i horských Mistrů And.  Šamani indiánských kmenů požívají od dávných dob sílu rostlin a jejich extraktů ke své práci a dle staré kosmovize pracuji se spiritem posvátných rostlin. V původních kulturách a etnikách Amazonie se alkoholové esence stromů a rostlin úžívali potíráním a rostřikem, zejména na ochranu a očistu při šamanských obřadech, očistu prostoru, energetických polí,rituálních předmětů a kamenů.  Aromaterapeutické vlastnosti jsou důležitou složkou esencí uvolnující mysl. Každá esence, díky svému složení a specifickému aroma představuje propojení do určité sféry indiánské Kosmovize i posvátných míst. Esence kvalitních peruánských rostlin jsou 100% přírodní a jsou ručně artesanálně připravovány spolu s vzácnými kameny pro nabití a harmonizaci.

Díky této staré indiánské moudrosti můžeme dnes efektivně využít sílu esencí rostlin k mnoha činnostem:    

- šamanské rituály
- čištění prostoru, kamenů a předmětů
- harmonizace vědomí
- uvolnění bloků
- smazání energ. otisků předmětů
- uvolnění od psychické zátěže
- aromaterapii
 

 

Výrobce: Kášterní officina s.r.o. podle receptury Martina Pávka 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: