AMAZONSKÝ PROTOKOL - 2. cyklus

Neohodnoceno

Chlamydie jsou mikroskopické jednobuněčné organismy. Vůči lidskému tělu se chovají paraziticky. Nákazou postižené buňky pak odumírají. Chlamydie jsou výjimečné i tím, že způsobují celou řadu nemocí se zcela odlišnými příznaky odvozenými od napadené části těla – oči, močovopohlavní systém, plíce a pod.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
3 935 Kč / ks
AMAZONSKÝ PROTOKOL - 2. cyklus
Neohodnoceno

Země původu: Česká republika Chlamydie jsou mikroskopické jednobuněčné organismy, které se řadí mezi tzv. Intracelulární (nitrobuněčné) parazity. Vůči lidskému tělu se chovají paraziticky. Nákazou postižené buňky pak odumírají. Chlamydie jsou výjimečné i tím, že způsobují celou řadu nemocí se zcela odlišnými příznaky odvozenými od napadené části těla – oči, močovopohlavní systém, plíce a pod.

 

Příznaky a projevy chlamydiové infekce

Zákeřnost chlamydií spočívá v tom, že u 75 % žen a 50 % mužů se typické příznaky vůbec neprojeví. O to horší komplikace později může infekce způsobit. Inkubační doba je uváděna asi 1-3 týdny. U žen se mohou objevit nepříjemné pocity v pochvě jako svědění a bolest, často se zhoršující pohlavním stykem. Dále pálení při močení (může to však být „jen“ močová infekce) a bolesti břicha nebo podbřišku. Někdy ženy mohou krvácet mezi periodami či po pohlavním styku. Prvním vodítkem může být také citlivý vřídek na genitáliích. V některých případech zduřelé lymfatické uzliny ve tříslech spojené s horečkou a zimnicí. U mužů se mohou objevovat neobvyklé pocity kolem močové trubice jako bolest a svědění. Během močení mohou cítit pálení. Varlata bývají nateklá a bolestivá na dotek. Občas se může objevit i bolestivost kloubů.

 

Komplikace chlamydiové infekce

U žen hrozí vážné nebezpečí neplodnosti. V případě, že není onemocnění chlamydií léčeno, šíří se dále a může vážně poškodit pohlavní ústrojí. Způsobuje slepení vejcovodů, kde dochází ke splynutí vajíčka a spermie, což může způsobit mimoděložní těhotenství. Rozšířená infekce do pánevní oblasti také může způsobit záněty vaječníků, vejcovodů a dělohy. Tyto záněty známe podle bolesti v křížové části zad a v břiše, horečky, bolesti při pohlavním styku a krvácení mezi menstruacemi. Infekce může způsobit potrat a předčasný porod. Chlamydie přenesené na dítě se nejčastěji projeví jako zánět rohovky nebo plic. Je nutná okamžitá léčba. U mužů chlamydie narušují DNA spermií a tím způsobují jejich sterilitu. Neléčené chlamydie také usnadňují přenos HIV, příčinu nemoci AIDS.

 

AMAZONSKÝ PROTOKOL 2. CYKLUS
 
PRODUKTY V BALÍČKU:
3x Dračí krev 55 ml / superpotravina
1x Rudý strom / bylinná směs
3x Vilcareina FORTE /extrakt
2x Copaiba / superpotravina
5x Jergon Sacha / superpotravina
 
DÉLKA KÚRY: 3-4 MĚSÍCE
Dávkování produktů:
 
Vilcareina FORTE - extrakt:
Množství: 3 lahvičky extraktu
Dávkování: dávku je třeba postupně zvyšovat. První 4 dny začít dávkou 3x2 kapky denně, po 4 dnech zvýšit na 3x3 kapky denně a opět užívat 4 dny, a takto pokračovat až se dostanete na dávku 3x7 kapek denně. S takovou dávkou pokračovat až do využívání celé lahvičky.
V případě dobrého snášení pokračovat po 5-7 denní pauze další lahvičkou, poté opět pauza a následně ukončit cyklus poslední lahvičkou.
V případě silné reakce na Vilcareinu FORTE, je nutno zůstat při užívání Vilcareiny SOFT, případně pouze při užívání bylinné směsi Rudý strom.
Během užívání extraktu je třeba PÍT MNOHO VODY (ke každé dávce alespoň 2dc l vody).
 
Dračí krev - superpotravina: užívat během celého protokolu
Množství: 3 lahvičky po 55 ml
Způsobem užívání: Nakapat do 1 dcl vody. Užívá se souběžně s VILCAREINOU, od užití RUDÉHO STROMU je třeba dodržet odstup. Vhodné je užívání Dračí krve po jídle, jelikož se vyhnete možnému podráždění žaludku (obzvláště u citlivých jedinců).
Dávkování: Začít na 6 kapkách. Každý den přidávat o 2 kapky až do 20-25 kapek a na této dávce zůstat po celou dobu. Od 10 kapek rozdělit dávku na 2x denně. V celkových dávkách není nutné dojít na nejvyšší možnou hranici. Uvedené dávky jsou hranicemi, které tělo snese bez úhony a bude se léčit největším tempem.
V případě, že Vám dávky nevhovují, je možné se léčit i pomaleji.
 
Rudý strom - bylinná směs: užívat opětovně v pozdějších fázích protokolu, kdy je již organismus více vyčištěn
Množství: 1 balení
Dávkování: Čaj z bylinné směsi pít 1-2x denně.
Příprava: 1/2 kávové lžičky zalít do cca 2,5 dcl a nechat 15 min louhovat.
 
Copaiba - superpotravina:
Množství: 2 lahvičky po 55 ml
Dávkování: 3-5 kapek 2x denně
V zemích EU je použití Copaiby povoleno pouze v aromaterapii.
 
Jergon Sacha - superpotravina:
Množství: 5 balíčků
Dávkování: 1 čajovou lžičku prášku denně, nejlépe vmíchat k jídlu, nebo rozmíchat ve vlažné vodě a vypít.
 
Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: