Ženšen brazilský Suma - extrakt

Neohodnoceno

Brazilský ženšen, ve své domovině nazývaný Suma, je vhodný pro optimalizaci duševního stavu a psychického výkonu. Zlepšuje paměť , zvláště je vhodný v období stresu.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
450 Kč / ks 900 Kč / 100 ml
Ženšen brazilský Suma - extrakt
Neohodnoceno

Složení:Ženšen brazilský – Suma   (Pfaffia panicullata-radix), čištěná voda, glycerol, sorban draselný,  kyselina citronová

 

Dávkování: 7 - 8  kapek 2-3x denně, dle hmotnosti, nepřekračujte denní dávkování.  Před použitím protřepat.

Doporučená maximální denní dávka obsahuje 864 mg extraktu. Na 1kg roztoku bylo použito 200g sušené bylinné hmoty

 

Ženšen brazilský (Pfaffia paniculata), který je též známý pod názvem Suma, patří mezi takzvané nepravé ženšeny. Jedná se až o jeden metr vysokou poléhavou rostlinu. Z kořene se získává prášek, který se již používá domorodými etniky po staletí a nyní se v Evropě a po celém světě užívá jako doplněk stravy.
Suma neboli brazilský ženšen pochází z deštného pralesa v Brazílii. Jde o velice silný adaptogen, kteří místní obyvatelé používají jako bylinné tonikum. V oblasti svého původu je rovněž nazýván para todo (“na všechno”) nebo corango-acu. Jak název napovídá, je brazilský ženšen velmi ctěn původními obyvateli těchto oblastí, jihoamerickými Indiány. Stal se dokonce jednou z přísad odvaru liany ayahuasca.

Je však třeba zdůraznit, že samotná rostlina halucinogenní účinky nemá. Indiáni ho užívají kromě jiného též k doplnění energie při vyčerpání organismu.

 

ÚČINKY:
Brazilský ženšen lze doporučit těm, kteří jsou vystaveni stresu, nebo potřebují zvýšit psychický a fyzický výkon. Brazilský ženšen působí jako stimulátor pro zvýšení celkové zdatnosti a odolnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Je tedy vhodný k regenraci organizmu. 

Od evropské komise pro povolování zdravotních tvrzení má bylina přiřknuta tato zdravotní tvrzení:

Duševní stav a výkon
paměť - stres

 

Doporuční v posilujících kúrách:

Užívat 6 týdnů

· 3 x denně 7-8 kapek (dle hmotnosti) Brazilského ženšenu
· 2 x denně šálek čaje nebo 3x denně 8 -10 kapek extraktu Pětilistého ženšenu
· 2 x 1 lžička Bílá maca drcená (neužívat v případě hyperfunkce štítné žlázy)
· 1 x 2 lžičky Camu Camu
· 2 x 8 kapek Marco - extrakt (nejlépe odpoledne a večer před spaním)
· 3 x 7 kapek Vilcacora - extrakt (V případě, že nebyl brán před revitalizací dlouhodobě Amazonský protokol nebo Ubosanno protokol, také není vhodný při užívání léků na ředění krve nebo imunosupresiv)

 

Skladování: Skladujte v suchu a teplotě do 25°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

 

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

 

Doplněk stravy 

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Země původu: Brazílie

Vyrobeno v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: