Med se šípkem 170g

Neohodnoceno

medová pochoutka s lyofilizovaným šípkem

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
150 Kč / ks 88,24 Kč / 100 g
Med se šípkem 170g
Neohodnoceno

MED SE ŠÍPKEM 170g

 

Složení: pastovaný med, lyofilizovaný šípek

 

Medová pochoutka z šípkového keře. Jeho použití je zvláště vhodné pro oslazení byliných čajů a zvláště Pirinského čaje, který šípkovou nakyslou příchutí získává další rozměr jako lahodný čaj, ale také jako nápoj zvyšujícíc imunitu organizmu obsahem vitamínu C, který poskytuje plod šípkové růže. 

 

Složení: pastovaný med, lyofilizovaný šípek


Konzistence je podobná hustotě pastovaného medu, tedy je o něco hustější díky přimíchanému mrazem sušenému lyofilizovanému šípku. Lze jej roztírat na běžné pečivo s výjimkou velmi jemného pečiva např. neopečený toustový chléb nebo croissant. Ochucený med není tekutý jako běžný květový nebo lesní medovicový med. 

 

Výrobek neobsahuje žádné přidané stabilizátory, cukerné sirupy nebo jiné šťávy, které med naředí a roztíratelnost zlepší. Může se proto stát, že je konzistence hustější pro namazání či jiné konkrétní využití. Nechte výrobek při pokojové teplotě, ve které se konzistence výrobku po pár hodinách (s ohledem na objemovou velikost) zlepší a med změkne. Je to malá daň z toho, že složení je prostě 100% přírodní.

 

Skladování: do 25 °C vlhkosti 70 %, nedoporučujeme skladovat v lednici

 

Doplněk stravy

Výrobce: Včelařství Domovina s.r.o.

Vyrobeno v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: