Med s macou 180g

Neohodnoceno

Zdravá a chutná kombinace medu z Vysočiny s mletým kořenem peruánské macy.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
125 Kč / ks 69,44 Kč / 100 g
Med s macou 180g
Neohodnoceno

MED S MACOU 180g

Složčení: pastovaný med, maca

 

Povzbuzující maca horská, nebo též řeřicha peruánská, je vhodným doplněk pastovaného medu z Vysočiny a lze jí doproučit k oslazení všech bylinných čajů a to zvláště těch, které se používají k povzbuzení a revitalizaci organizmu. Pro toho, kdo rád sladké, bude skvělým doplněk k čerstvému chlebu, jako zdravá pomazánka. 

 

Konzistence je podobná hustotě pastovaného medu, tedy je o něco hustější díky přimíchanému jemně mletému sušenému kořeni macy horské. Lze jej roztírat na běžné pečivo s výjimkou velmi jemného pečiva např. neopečený toustový chléb nebo croissant. Ochucený med není tekutý jako běžný květový nebo lesní medovicový med. 

 

Výrobek neobsahuje žádné přidané stabilizátory, cukerné sirupy nebo jiné šťávy, které med naředí a roztíratelnost zlepší. Může se proto stát, že je konzistence hustější pro namazání či jiné konkrétní využití. Nechte výrobek při pokojové teplotě, ve které se konzistence výrobku po pár hodinách (s ohledem na objemovou velikost) zlepší a med změkne. Je to malá daň z toho, že složení je prostě 100% přírodní.

 

Skladování: do 25 °C vlhkosti 70 %, nedoporučujeme skladovat v lednici

 

Doplněk stravy

Výrobce: Včelařství Domovina s.r.o.

Vyrobeno v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: