Lavanda

Neohodnoceno

šamanská esence s magickými tóny levandule

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
350 Kč / ks 875 Kč / 100 ml
Lavanda
Neohodnoceno

LEVANDA - Magická levandule s přívlastkem květinových vůní a dalších tónů vás přenese nejen do středomořského prostředí, ale také slouží k silné harmonizaci center, navozuje zpomalení vypjaté psychiky a uvolnění mysli, je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, chřipce, dýchacích obtížích, má výrazné hojivé účinky a snižuje krevní tlak. 

 

Tato šamanská esence slouží také k očišťování energetických polí rituálních předmětů, kamenů a amuletů. Díky vůni ženského charakteru aktivuje především feminí složky energie.Směs rostlin je ve velejemném alkoholu  pro dosažení vysoké kvality dle původní indiánské Kosmovize.

 

 

INDIÁNSKÁ TRADICE

Šamanské esence vycházejí z původních tradic amazonských indiánů, jejich Kosmovize a systému léčitelství. Tyto esence mistrovských bylin jsou vyrobeny dle původních znalostí šamanů Amazonie i horských Mistrů And.  Šamani indiánských kmenů požívají od dávných dob sílu rostlin a jejich extraktů ke své práci a dle staré kosmovize pracuji se spiritem posvátných rostlin. V původních kulturách a etnikách Amazonie se alkoholové esence stromů a rostlin úžívali potíráním a rostřikem, zejména na ochranu a očistu při šamanských obřadech, očistu prostoru, energetických polí,rituálních předmětů a kamenů.  Aromaterapeutické vlastnosti jsou důležitou složkou esencí uvolnující mysl. Každá esence, díky svému složení a specifickému aroma představuje propojení do určité sféry indiánské Kosmovize i posvátných míst. Esence kvalitních peruánských rostlin jsou 100% přírodní a jsou ručně artesanálně připravovány spolu s vzácnými kameny pro nabití a harmonizaci.

Díky této staré indiánské moudrosti můžeme dnes efektivně využít sílu esencí rostlin k mnoha činnostem:    

  • - šamanské rituály
  • - čištění prostoru, kamenů a předmětů
  • - harmonizace vědomí
  • - uvolnění bloků
  • - smazání energ. otisků předmětů
  • - uvolnění od psychické zátěže
  • - aromaterapii

 

Domácnosti ji lze též uplatnit v šatníku, jako příjemný vonný prostředek proti molům. 

 

Výrobce: Kášterní officina s.r.o. podle receptury Martina Pávka 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: