DEPRESE

Neohodnoceno

Deprese je závažná, dlouhotrvající porucha psychiky projevující se snížením až vymizením schopnosti prožívat potěšení, pokleslými náladami jedince a patologickým smutkem.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
2 693 Kč / ks
DEPRESE
Neohodnoceno

Deprese je závažná, dlouhotrvající porucha psychiky projevující se snížením až vymizením schopnosti prožívat potěšení, pokleslými náladami jedince a patologickým smutkem. Je to nejčastější psychické onemocnění, dvakrát častěji u žen než u mužů. Někdy se objevuje fáze deprese, které se střídají s euforickými stavy – bipolární porucha. Častá je také tzv. zimní deprese v důsledku nedostatku světla v zimních měsících. Dotyčný pociťuje často zmar a beznaděj, nedostatek motivace, neschopnost cítit potěšení (ahedonie), úzkost a osamocenost, pocity bezcennosti nebo viny, také je někdy zvýšená agrese, málo sebedůvěry, únava, zhoršená pozornost a soustředění. Jedná se o závažný, dokonce někdy i život ohrožující stav. Reakce postiženého jedince na tento duševní stav je různá. Dotyčný může být podrážděný, agresivní a zlomyslný nebo naopak unavený, tichý a klidný. Většinou mizí radostné reakce na pozitivní podněty a jedinec se může okolí jevit jako cynik.

 

Balení obsahuje:

1x Nápoj zapomnění / byl. směs

1x Motýlí květ/byl. směs

1x Maca černá / extrakt

1x Marcomero / extrakt

1x Marcoregano / extrakt

1x Ambrosino / extrakt

2x Lucuma / superpotravina

Více informací o těchto úžasných produktech Vám rádi poskytneme mailem nebo telefonicky, příp. v našich katalozích.

Země původu: Česká republika

 

Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: