AMAZONSKÝ PROTOKOL - 1. cyklus

Neohodnoceno

Chlamydie jsou mikroskopické jednobuněčné organismy. Vůči lidskému tělu se chovají paraziticky. Nákazou postižené buňky pak odumírají. Chlamydie jsou výjimečné i tím, že způsobují celou řadu nemocí se zcela odlišnými příznaky odvozenými od napadené části těla – oči, močovopohlavní systém, plíce a pod.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
2 160 Kč / ks
AMAZONSKÝ PROTOKOL - 1. cyklus
Neohodnoceno

Země původu: Česká republika

 

Chlamydie jsou mikroskopické jednobuněčné organismy, které se řadí mezi tzv. Intracelulární (nitrobuněčné) parazity. Vůči lidskému tělu se chovají paraziticky. Nákazou postižené buňky pak odumírají. Chlamydie jsou výjimečné i tím, že způsobují celou řadu nemocí se zcela odlišnými příznaky odvozenými od napadené části těla – oči, močovopohlavní systém, plíce a pod.

 

Příznaky a projevy chlamydiové infekce

Zákeřnost chlamydií spočívá v tom, že u 75 % žen a 50 % mužů se typické příznaky vůbec neprojeví. O to horší komplikace později může infekce způsobit. Inkubační doba je uváděna asi 1-3 týdny. U žen se mohou objevit nepříjemné pocity v pochvě jako svědění a bolest, často se zhoršující pohlavním stykem. Dále pálení při močení (může to však být „jen“ močová infekce) a bolesti břicha nebo podbřišku. Někdy ženy mohou krvácet mezi periodami či po pohlavním styku. Prvním vodítkem může být také citlivý vřídek na genitáliích. V některých případech zduřelé lymfatické uzliny ve tříslech spojené s horečkou a zimnicí. U mužů se mohou objevovat neobvyklé pocity kolem močové trubice jako bolest a svědění. Během močení mohou cítit pálení. Varlata bývají nateklá a bolestivá na dotek. Občas se může objevit i bolestivost kloubů.

 

Komplikace chlamydiové infekce

U žen hrozí vážné nebezpečí neplodnosti. V případě, že není onemocnění chlamydií léčeno, šíří se dále a může vážně poškodit pohlavní ústrojí. Způsobuje slepení vejcovodů, kde dochází ke splynutí vajíčka a spermie, což může způsobit mimoděložní těhotenství. Rozšířená infekce do pánevní oblasti také může způsobit záněty vaječníků, vejcovodů a dělohy. Tyto záněty známe podle bolesti v křížové části zad a v břiše, horečky, bolesti při pohlavním styku a krvácení mezi menstruacemi. Infekce může způsobit potrat a předčasný porod. Chlamydie přenesené na dítě se nejčastěji projeví jako zánět rohovky nebo plic. Je nutná okamžitá léčba. U mužů chlamydie narušují DNA spermií a tím způsobují jejich sterilitu. Neléčené chlamydie také usnadňují přenos HIV, příčinu nemoci AIDS.

 

AMAZONSKÝ PROTOKOL 1. CYKLUS PRODUKTY V BALÍČKU:

1 x Rudý strom / bylinná směs

2 x Dračí krev 55 ml / superpotravina

1 x Vilcareina SOFT /extrakt

1 x Vilcareina FORTE /extrakt

2 x Copaiba / superpotravina

 

DÉLKA KÚRY: 3-4 MĚSÍCE

Dávkování produktů:

 

Rudý strom - bylinná směs: užívat 1. MĚSÍC protokolu

Množství: 1 balení

Dávkování: Čaj z bylinné směsi pít 2-3x denně, začít na 2 šálcích denně, později zvýšit na 3 šálky čaje denně.

Příprava: 1/2 kávové lžičky zalít do cca 2,5 dcl a nechat 15 min louhovat. V případě dobrého snášení pokračovat po prvním měsíci protokolu bez pauzy extraktem Vilcareina SOFT.

 

Vilcareina SOFT - extrakt: užívat 2. MĚSÍC protokolu, nahradit užívání RUDÉHO STROMU extraktem VILCAREINA SOFT

Množství: 1 lahvička extraktu

Dávkování: dávku je třeba postupně zvyšovat. První 4 dny začít dávkou 3x2 kapky denně, po 4 dnech zvýšit na 3x3 kapky denně a opět užívat 4 dny, a takto pokračovat až se dostanete na dávku 3x7 kapek denně. S takovou dávkou pokračovat až do využívání celé lahvičky.

V případě dobrého snášení pokračovat po 5-7 denní pauze extraktem Vilcareina FORTE.

V případě silné reakce na Vilcareinu SOFT, je nutno zůstat při užívání bylinné směsi Rudý strom a superpotraviny Dračí krev (zjednodušená verze Amazonského protokolu).

Během užívání extraktu je třeba PÍT MNOHO VODY (ke každé dávce alespoň 2dc l vody).

 

Vilcareina FORTE - extrakt: užívat s 5-7 denní pauzou po doužívání extraktu VILCAREINA SOFT

Množství: 1 lahvička extraktu

Dávkování: dávku je třeba postupně zvyšovat. První 4 dny začít dávkou 3x2 kapky denně, po 4 dnech zvýšit na 3x3 kapky denně a opět užívat 4 dny, a takto pokračovat až se dostanete na dávku 3x7 kapek denně. S takovou dávkou pokračovat až do využívání celé lahvičky.

V případě silné reakce na Vilcareinu FORTE, je nutno zůstat při užívání Vilcareiny SOFT souběžně s Dračí krví, případně pouze při užívání bylinné směsi Rudý strom a Dračí krve.

Během užívání extraktu je třeba PÍT MNOHO VODY (ke každé dávce alespoň 2dc l vody).

 

Copaiba - superpotravina:

Dávkování: 3-5 kapek 2x denně

V zemích EU je použití Copaiby povoleno pouze v aromaterapii.

 

Dračí krev - superpotravina: užívat během celého protokolu

Množství: 2 lahvičky po 55 ml

Způsob užívání: Nakapat do 1 dcl vody. Užívá se souběžně s VILCAREINOU, od užití RUDÉHO STROMU je třeba dodržet odstup.

Vhodné je užívání Dračí krve po jídle, jelikož se vyhnete možnému podráždění žaludku (obzvláště u citlivých jedinců).

Dávkování: Začít na 6 kapkách. Každý den přidávat o 2 kapky až do 20-25 kapek a na této dávce zůstat po celou dobu. Od 10 kapek rozdělit dávku na 2x denně. V celkových dávkách není nutné dojít na nejvyšší možnou hranici. Uvedené dávky jsou hranicemi, které tělo snese bez úhony a bude se léčit největším tempem. V případě, že Vám dávky nevhovují, je možné se léčit i pomaleji.

 

Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: