MENSTRUACE

Neohodnoceno

Prostředky přírodní medicíny v této léčebné kúře regulují hormonální hladinu v ženském těle a tím upravují obtíže spojené s menstruací - nepravidelná menstruace/bolesti břicha a zad.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
3 628 Kč / ks
MENSTRUACE
Neohodnoceno

Nepříjemné syndromy spojené s průběhem menstruace jsou: bolesti v podbřišku a zad, pocit nafouknutého břicha, otoky končetin, únava, deprese, podrážděnost, úzkost a výkyvy nálad. Prostředky přírodní medicíny zejména Aguaje a Maca regulují hormonální hladinu v ženském těle a tím upravují obtíže spojené s menstruací.

 

PRODUKTY V BALÍČKU:

2x Aguaje / extrakt

2x Maca černá / extrakt

1x Macontro / extrakt 2x

Na mé dny / bylinná směs

3x Maca červená / superpotř.

 

DÉLKA KÚRY: 2 MĚSÍCE

 

Dávkování produktů:

Aguaje - 2x10 kapek denně

Maca černá - 2x10 kapek denně

Macontro - 2x8 kapek denně

Na mé dny - 2 šálky denně

Maca červená - 1 lžička denně

 

Upozornění: Aguaje může někdy vyvolat silnější či častější menstruaci. v tomto případě nasaďte kúru na začátku menstruačního cyklu a dávkujte Aguaje v menších dávkách. Pozvolna dávku Aguaje zvyšujte podle pocitu. Všeobecné údaje: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Všechny uvedené texty mají výhradně informativní charakter a slouží k obecně popisným a vzdělávacím potřebám.

Dostupnost kúry závisí na dostupnosti jejích jednotlivých složek. Ohledně aktuálních informací vás budeme kontaktovat po obdržení vaší objednávky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: